Akné + Akné LUX

 
Řada Pure Skin od Alissa Beauté se silným protizánětlivým účinkem napomáhá dostat akné pod kontrolu, reguluje produkci mazu a stahuje póry. Vyrovnává přirozené pH pleti a proliferaci bakteriální flóry. Čisticí maska a matující krém jsou určeny pro aknózní pleť, nejen pro mladistvou, ale zejména také pro zralou pleť, kde problém akné propukl.
V této řadě je zaostřeno na: zelený jíl (absorbuje toxiny, zklidňuje zánět pleti), pyridoxin (antibakteriální a antioxidační vlastnosti), vitamíny skupiny B (léčí jizvy, napomáhá prevenci vrásek).

Kosmetické ošetření na akné z řady Pure skin od Alissa Beauté se silným protizánětlivým účinkem napomáhá dostat akné pod kontrolu, reguluje produkci mazu a stahuje póry. Vyrovnává přirozené pH pleti a proliferaci bakteriální flóry.

Přípravky na profesionální péči i domácí péči jsou určeny pro aknózní pleť a zánětlivou pleť, nejen pro mladistvou, ale zejména také pro zralou pleť, kde problém akné propukl díky nevhodné péči o pokožku.

Tato účinná kosmetická péče obsahuje jako hlavní účinné složky: zelený jíl (absorbuje toxiny, zklidňuje zánět pleti), pyridoxin (antibakteriální a antioxidační vlastnosti), vitamíny skupiny B (léčí jizvy, napomáhá prevenci vrásek), zinek a panthenol, což jsou složky, které napomáhají rychlejšímu hojení a obnově pokožky.

 

OŠETŘENÍ AKNE LUX obsahuje oproti klasickému Akne ošetření aplikaci speciální PENETRAČNÍ MASKY s přídavkem mořských řas, která má více zklidňující, protizánětlivé, hloubkovější a navíc i hydratační účinky!

CENÍK

 

Mé motto: Veškerá radost na světě pramení z přání vidět ostatní, jak jsou šťastní a veškeré utrpení pochází z přání být šťastný jenom sám. (Šantidéva)

Chcete svou pleť rozmazlovat i doma? V mém kosmetickém studiu lze kdykoli bez objednávání zakoupit všechny přípravky pro domácí péči značek Diego dalla Palma a Alissa Beauté

Kontakt

Kosmetické studio Šárky Štefančíkové Budovatelů 1211
(z druhé strany Vesny)
Hlinsko
53901
+420 607 229 531 stefancikova@stefancikova.cz