Energy life - Vdechněte nová život vaší pleti pomocí ženšenu

 

Kosmetická řada Energy Life od značky Alissa Beauté je vysoce efektivní ošetření, které poskytuje pleti všechny nezbytné vitamíny, minerály a proteiny. Ženšenové sérum, maska a krém probouzí metabolismus buněk, přispívají k povzbuzení vitálních funkcí pleťových buněk, snižují únavu a vyčerpání pokožky.
 
 
Toto kosmetické ošetření je populární ošetření u žen se zralou pletí postrádající vitalitu a u klientek s  pokročilými známkami stárnutí vyplňuje strukturu pleti, celkově ji zpevňuje a vyhlazuje. Produkty mají bohatou recepturu, která se dobře vstřebává do pokožky, a proto se hodí pro každý typ pleti. Produkty z linie Energy Life jsou oblíbené po celý rok, pleť díky nim dosahuje své přirozené pevnosti a objemu.
 
 
 
Hlavními účinnými látkami jsou především:
  •  výtažek ze ženšenu jako stimulant pro obnovu buněk, který má tonizující účinky a  vylepšuje nejednotnou barvu pleti,
  • zanthoxylum - výtažek podobný botoxu pro uvolnění pleti a její vypnuti
  • tamarind který vyplavuje volné radikály a tím  zpomaluje stárnutí, hydratuje.

 

Cenu ošetření najdete zde: Ceník

 

Mé motto: Veškerá radost na světě pramení z přání vidět ostatní, jak jsou šťastní a veškeré utrpení pochází z přání být šťastný jenom sám. (Šantidéva)

Chcete svou pleť rozmazlovat i doma? V mém kosmetickém studiu lze kdykoli bez objednávání zakoupit všechny přípravky pro domácí péči značek Diego dalla Palma a Alissa Beauté

Kontakt

Kosmetické studio Šárky Štefančíkové Budovatelů 1211
(z druhé strany Vesny)
Hlinsko
53901
+420 607 229 531 stefancikova@stefancikova.cz