Lift Age - kosmetické ošetření pro nekonečné mládí

 
 

Linie Lift Age je neinvazivním liftingem pro vypnutí pleti od značky Alissa Beauté.

Obzvlášť působí na oblast tváře, obličejový ovál a krk, které zpevní, pozvedne a vypne. Kontury obličeje a krku viditelně vylepší a mladistvě vyhladí. Liftingové ošetření i přípravky pro domácí péči stimulují buněčný metabolismus a zlepšují revitalizační proces uvnitř pleti.

Produkty výrazně vyhlazují povrch pleti a vypínají vráskyLift Age pomáhá proti přirozeným známkám stárnutí, ale i proti těm, které jsou důsledkem stresu, kouření či nedostatku spánku. Doporučuje se pro všechny typy pleti, které se potýkají s poklesem kůže, dehydratací, hrubostí a tvorbou vrásek.

 

Jednou z důležitých účinných látek je například SYN-AKE - špičková anti-aging přísada vyvinutá jako alternativa botoxu, výtažek z droždí, který stimuluje produkci kolagenu a elastinu, čímž posiluje zpevnění a liftingový efekt a GAG který zamezuje degeneraci pleťové struktury a zvyšuje propustnost pleti pro přijímání aktivních přísad.

 

OŠETŘENÍ Lift Age LUX obsahuje oproti klasickému Lift Age  ošetření aplikaci speciální PENETRAČNÍ MASKY s přídavkem mořských řas, která má více zpevňující, hydratační a hloubkovější účinky

Cenu ošetření najdete zde: Ceník

Mé motto: Veškerá radost na světě pramení z přání vidět ostatní, jak jsou šťastní a veškeré utrpení pochází z přání být šťastný jenom sám. (Šantidéva)

Chcete svou pleť rozmazlovat i doma? V mém kosmetickém studiu lze kdykoli bez objednávání zakoupit všechny přípravky pro domácí péči značek Diego dalla Palma a Alissa Beauté

Kontakt

Kosmetické studio Šárky Štefančíkové Budovatelů 1211
(z druhé strany Vesny)
Hlinsko
53901
+420 607 229 531 stefancikova@stefancikova.cz