Luxusní kosmetické ošetření

 
Luxusní kosmetické ošetření Alissa Beauté je oproti základnímu ošetření (viz Základní kosmetické ošetření) učinnější protože:
 
  • je doplněno navíc o jednu masku, kterou se během ošetření masíruje a tím se účinek ošetření ještě více prohloubí
  • ošetření je zakončeno speciální Alginátovou maskou
  • alginátovou maskou je ošetřeno i oční okolí
 
Alginátové masky se vyrábějí z mořských řas a jsou v kosmetické profesionální péči stále více oblíbené pro výborné a okamžitě viditelné účinky. Všeobecně má každá tato maska krásně chladivý efekt, výrazně zmenšuje otoky a to i v oblasti očí a různá začervenání. Pokožka je po ní krásně vypnutá a hydratovaná do hloubky, což způsobuje chladový kompres po nanesení této masky (ten také způsobí vstřebání aktivních látek do větší hloubky pokožky) a také přítomnost přírodního mořského kolagenu i velké množství vitaminů a minerálů.
 
V nabídce Luxusních kosmetických ošetření s Alissa Beauté se můžeme zaměřit na:
 
  • anti-age efekt a výživu pleti
  • hydrataci pleti
  • řešení zarudlé a přecitlivělé pokožky i kuperózu
  • akné i drobné záněty pokožky
 
Ke každému ošetření si též můžete dopřát po domluvě a příplatku služeb: barvení obočí nebo řas, depilaci rtu nebo brady, mikromasáž očního okolí, ošetření přístrojem Dermopeel nebo Biostimulačním laserem.
 
Aktuální ceník kosmetických ošetření a doplňkových služeb najdete zde Ceník
 
 

Mé motto: Veškerá radost na světě pramení z přání vidět ostatní, jak jsou šťastní a veškeré utrpení pochází z přání být šťastný jenom sám. (Šantidéva)

Chcete svou pleť rozmazlovat i doma? V mém kosmetickém studiu lze kdykoli bez objednávání zakoupit všechny přípravky pro domácí péči značek Diego dalla Palma, Alissa Beauté a Bioline

Kontakt

Kosmetické studio Šárky Štefančíkové Budovatelů 1211
(z druhé strany Vesny)
Hlinsko
53901
+420 607 229 531 stefancikova@stefancikova.cz