O2 Intensiv - Revitalizační síla kyslíku a mořských řas

 

V linii Hydra O2 Intense přináší značka Alissa Beauté unikátní kyslíkovou recepturu, která detoxikuje pleť a napomáhá ke svěžesti a mládí pokožky. Ošetření zlepšuje kvalitu a metabolismus buněk, pevnost a hydrataci a celkově rozzařuje pleť. 
 
Všechny přípravky této kosmetické řady jsou doporučené pro unavenou, dehydrovanou citlivou či smíšenou pleť anebo pro pleť, která byla vystavena slunci, smogu, znečištěnému vzduchu či kouři

Toto kyslíkové kosmetické ošetření zlepšuje vitalitu tkání, povzbuzuje krevní oběh, regeneruje, osvěžuje, zlepšuje barvu pleti.
Díky komplexu vitamínů s rýžovým olejem a retinolem dodává pleti pevnost, hydrataci, zpomaluje proces stárnutí, snižuje viditelnost vrásek a vyživuje.
Je skvělým pomocníkem pro správnou úroveň hydratace a posílení buněčného metabolismu.
 
Cenu ošetření najdete zde: Ceník
 

Mé motto: Veškerá radost na světě pramení z přání vidět ostatní, jak jsou šťastní a veškeré utrpení pochází z přání být šťastný jenom sám. (Šantidéva)

Chcete svou pleť rozmazlovat i doma? V mém kosmetickém studiu lze kdykoli bez objednávání zakoupit všechny přípravky pro domácí péči značek Diego dalla Palma a Alissa Beauté

Kontakt

Kosmetické studio Šárky Štefančíkové Budovatelů 1211
(z druhé strany Vesny)
Hlinsko
53901
+420 607 229 531 stefancikova@stefancikova.cz