Thalasso - dopřejte si mořský příliv v čechách

 
Linie Thalasso značky Alissa Beauté obsahuje vysokou koncentraci mořských solí, vitaminů a stopových prvků z mořských řas, která podporuje hlubokou detoxikaci a obnovu pleti. Hydratační masky a krémy zvláčňují pleť do hloubky, remineralizují pleťové tkáně a zmírňují hloubku vrásek. Produkty se sílou moře jsou určeny pro uvadající, unavenou pleť s prvními známkami stárnutí. Lehká textura uspokojí smíšenou a dehydrovanou pleť.
 
Thalasso se zaměřuje na: výtažky z mořských řas chlorella, gelidium a fucus (výborné pro detoxikaci), hydratační komplex Aquaxyl (koncept s kyselinou hyaluronovou pro hydrataci a restrukturalizaci), jojobový olej (hydratuje, regeneruje a vyhlazuje).

Kosmetické ošetření Thalasso obsahuje vysokou koncentraci mořských solí, vitaminů a stopových prvků z mořských řas. Všechny tyto ingredience podporují hlubokou detoxikaci i obnovu pleti. Hydratační složky všech přípravků této linie zvláčňují pleť do hloubky, remineralizují pleťové tkáně a zmírňují hloubku vrásek. Produkty se sílou moře jsou určeny pro všechny typy pleti, především pro pleť uvadající, unavenou pleť s prvními známkami stárnutí. Lehká textura uspokojí i smíšenou, mastnější a dehydrovanou pleť.

 

Kosmetické přípravky Thalasso obsahují především: výtažky z mořských řas chlorella, gelidium a fucus (výborné pro detoxikaci), hydratační komplex Aquaxyl (koncept s kyselinou hyaluronovou pro hydrataci a restrukturalizaci) a jojobový olej (hydratuje, regeneruje a vyhlazuje).

 

Ceník

 

Mé motto: Veškerá radost na světě pramení z přání vidět ostatní, jak jsou šťastní a veškeré utrpení pochází z přání být šťastný jenom sám. (Šantidéva)

Chcete svou pleť rozmazlovat i doma? V mém kosmetickém studiu lze kdykoli bez objednávání zakoupit všechny přípravky pro domácí péči značek Diego dalla Palma a Alissa Beauté

Kontakt

Kosmetické studio Šárky Štefančíkové Budovatelů 1211
(z druhé strany Vesny)
Hlinsko
53901
+420 607 229 531 stefancikova@stefancikova.cz