Vitality - Probuďte svou pleť silou antioxidantů z goji a grapefruitu

 

Kosmetická řada Vitality je unikátní směsí silných antioxidantů, která pleti pomáhá obnovit mladistvou zářivost. Všechny přípravky této linie ochráňují pleť před volnými radikály a dodávají jí oslnivý třpyt. Produkty této řady posilují buňky, dodávají jim energii a stimulují produkci kolagenu, díky čemuž minimalizují projevy mimických vrásek.
 
Kosmetické ošetření je určeno především pro pleť se ztrátou živin, která je bez antioxidantů ještě více náchylná ke všem procesům stárnutí. Ošetření Vitality bojuje nejen s přirozenými negativními příznaky, ale i s těmi, které vyvolává stres, sluneční záření, znečištěné ovzduší a další vnější faktory. Hodí se pro všechny věkové kategorie a typy pokožky.
 
Cenu ošetření najdete zde: Ceník
 

Mé motto: Veškerá radost na světě pramení z přání vidět ostatní, jak jsou šťastní a veškeré utrpení pochází z přání být šťastný jenom sám. (Šantidéva)

Chcete svou pleť rozmazlovat i doma? V mém kosmetickém studiu lze kdykoli bez objednávání zakoupit všechny přípravky pro domácí péči značek Diego dalla Palma a Alissa Beauté

Kontakt

Kosmetické studio Šárky Štefančíkové Budovatelů 1211
(z druhé strany Vesny)
Hlinsko
53901
+420 607 229 531 stefancikova@stefancikova.cz