Lifting Code

 
PODPORA, BIOREVITALIZACE, VYPNUTÍ, VYPLNĚNÍ
IDEÁLNÍ PRO PLEŤ S PRVNÍMI ZNÁMKAMI STÁRNUTÍ
 
LIFTING CODE je velice účinná exkluzivní řada je inspirována přírodou a využívá nejmodernějších vědeckých zkušeností vyvážených mezi hightech technologií, kinetikou a přírodními aktivními látkami. Těmito aktivními látkami je například: EXTRAKT Z ANTARKTICKÝCH ŘAS, který chrání a posiluje stav pleťových kolagenových i elastinových vláken a zlepšuje funkci mezibuňečného pojiva.
 
Tato kosmetická linie je zaměřena nejenom na vyplnění a vypnutí pleti díky vysokomolekulární kyselině hyaluronové a vyplňujícím polymerům, ale zároveň se zaměřuje na znovuobjevení a vyrýsování kontur obličeje.
 
Doporučuji! : 
  • Ošetření je vhodné v každém ročním období pro pleť suchou, povadlou, s prvními známkami stárnutí. 
  • Ideální je také před zvláštními událostmi (plesy, svatby, významné události): 1-2 ošetření ntenzivní kúra: 2 - 5 ošetření v krátkém časovém intervalu, opakovat  2-3x ročně
Aktuální cenu najdete zde Ceník 
 
 
 

Mé motto: Veškerá radost na světě pramení z přání vidět ostatní, jak jsou šťastní a veškeré utrpení pochází z přání být šťastný jenom sám. (Šantidéva)

Chcete svou pleť rozmazlovat i doma? V mém kosmetickém studiu lze kdykoli bez objednávání zakoupit všechny přípravky pro domácí péči značek Diego dalla Palma, Alissa Beauté a Bioline

Kontakt

Kosmetické studio Šárky Štefančíkové Budovatelů 1211
(z druhé strany Vesny)
Hlinsko
53901
+420 607 229 531 stefancikova@stefancikova.cz