Naturalbalance

 
Krása na plný úvazek!
 
Linie 24.7 NATURAL BALANCE je určená všem, kteří chtějí především předejít nedostatkům pleti v důsledku svého životního stylu a vlivem životního prostředí. Je inspirována přírodními dary průzračně čisté přírody v oblasti Dolomit. Využívá rostlin, květů a jejich pupenů, které jsou bohatým zdrojem vitaminů, minerálů a okysličujících látek. Vrací pleti žen i mužů přirozenou rovnováhu a zpomaluje její stárnutí. 
 
Neobsahuje parabeny, umělé látky a barviva.
 
Připomeňme si vše co škodí naší pleti: stres, znečištěné prostředí, strava chudá na vitamíny, nadměrné slunění a pocení (sport, sauna), teplé a vlhké prostředí, kouření, nadměrná konzumace alkoholu, klimatizované prostory nebo časté cestování. Je toho opravdu hodně a málokdo se tomu dokáže vyhnout. A právě proto vznikla tato kosmetická řada, která obsahuje např.:
 
- Meruňku, Pelyněk, Buk, Borůvku,Třešeň, Chrpu, Řeřichu, Černý rybíz, Malina, Šípek, Černý bez, Dandelion, Pampelišku, Kapradinu, Kiwi
 
Aktuální cenu tohoto ošetření najdete zde Ceník
 

Mé motto: Veškerá radost na světě pramení z přání vidět ostatní, jak jsou šťastní a veškeré utrpení pochází z přání být šťastný jenom sám. (Šantidéva)

Chcete svou pleť rozmazlovat i doma? V mém kosmetickém studiu lze kdykoli bez objednávání zakoupit všechny přípravky pro domácí péči značek Diego dalla Palma, Alissa Beauté a Bioline

Kontakt

Kosmetické studio Šárky Štefančíkové Budovatelů 1211
(z druhé strany Vesny)
Hlinsko
53901
+420 607 229 531 stefancikova@stefancikova.cz