Youth Venom - Protijed na vrásky

 

Youth Venom je intenzivní linie pleťové kosmetiky od Diego dalla Palma proti hlubokým a výrazovým vráskám. Eliminuje známky stárnutí, napomáhá pleti relaxovat, vyplňuje ji a vyhlazuje. Síla luxusního ošetření spočívá v obsahu μ-CONOTOXIN III (účinný jed produkovaný korýšem Conus), který bojuje se známkami stárnutí a minimalizuje viditelnost i těch nejhlubších mimických vrásek.

Má výrazně větší účinky než dosud používaný botox, ovšem bez vedlejších negativních účinků! Diego dalla Palma je první a jediná značka v Evropě, v jejíž kosmetice najdete účinný jed m-CONOTOXIN III a vy si ho můžete dopřát v mém kosmetickém studiu. I bez jehel může být vaše pleť krásná!

Mezi další aktivní účinné látky, které pomáhají snižovat objem, počet a hloubku vrásek, patří kyselina hyaluronová, vitamin E, jojoba a glykany. Z tohoto ošetření budou nadšené všechny zákaznice, které překročily hranici třiceti let a chtějí se opravdu účinně a bezbolestně zbavit vrásek. Výsledky jsou zaručeny, protože účinnost Youth Venom je klinicky testována.

 
Cenu ošetření najdete zde: Ceník
 

Mé motto: Veškerá radost na světě pramení z přání vidět ostatní, jak jsou šťastní a veškeré utrpení pochází z přání být šťastný jenom sám. (Šantidéva)

Chcete svou pleť rozmazlovat i doma? V mém kosmetickém studiu lze kdykoli bez objednávání zakoupit všechny přípravky pro domácí péči značek Diego dalla Palma, Alissa Beauté a Bioline

Kontakt

Kosmetické studio Šárky Štefančíkové Budovatelů 1211
(z druhé strany Vesny)
Hlinsko
53901
+420 607 229 531 stefancikova@stefancikova.cz