Germaine de Capuccini

 
Tato velmi kvalitní profesionální značka vznikla ve Španělsku v roce 1964, a založila ji CARMEN VIDAL, energická a vitální žena s vášní pro krásu. Znak labutě, který navrhla zakladatelka značky, dokonale symbolizuje to co kosmetika GERMAINE DE CAPPUCCINI přináší každé ženě: ,,ELEGANCI - KLID - KRÁSU

GERMAINE DE CAPPUCCINI se věnuje již několik desetiletí kráse a potřebám žen a jejími hlavními hesly jsou PROFESIONALITA - KVALITA - INOVACE - INTEGRITA.
 
Každé kosmetické ošetření značkou Diego dalla Palma dle typu pleti a momentální nabídky zahrnuje: odlíčení, peeling, hloubkové čištění pleti, úpravu obočí, aplikaci koncentrovaného séra, masáž obličeje i dekoltu, masku a záverečný krém, případně nanesení make-upu.
 
Ke každému ošetření si můžete dopřát po domluvě a příplatku služeb: barvení obočí nebo řas, depilaci rtu nebo brady, mikromasáž očního okolí, ošetření přístrojem Dermopeel, Ultrazvukovou špachtlí nebo Biostimulačním laserem.
 

Přehled cen a doplňkových služeb najdete v CENÍK 

Mé motto: Veškerá radost na světě pramení z přání vidět ostatní, jak jsou šťastní a veškeré utrpení pochází z přání být šťastný jenom sám. (Šantidéva)

Chcete svou pleť rozmazlovat i doma? V mém kosmetickém studiu lze kdykoli bez objednávání zakoupit všechny přípravky pro domácí péči značek Diego dalla Palma, Alissa Beauté a Bioline

Kontakt

Kosmetické studio Šárky Štefančíkové Budovatelů 1211
(z druhé strany Vesny)
Hlinsko
53901
+420 607 229 531 stefancikova@stefancikova.cz