Skin microcamera

V našem kosmetickém studiu vám můžu též nově nabídnout diagnostiku pleti světovou novinkou Skin microcamera. 
 
Jedná se o profesionální diagnostický přístroj na pleť, který dokáže pleť zvětšit až 200x, KTERÝ FUNGUJE NA PRINCIPU STUDENÉHO,FLUORESCENČNÍHO A WOODOVA SVĚTLA.
 
S tímto skvělým pomocníkem můžeme pořídit záznam vašeho aktuálního stavu pleti, podrobně diagnostikovat systém vašich potíží a díky tomu přizpůsobit a navrhnout nejvhodnější další kosmetickou péči jak salonní, tak i na domácí péči. 
 
Při prvním vyšetření skin microcamerou zavedeme vaše údaje do databáze a díky tomu budeme moci dlouhodobě sledovat reakci pleti na různé kosmetické přípravky a ošetření.
 
Dále budeme moci fotku s detailem vaší pleti, včetně seznamu doporučených kosmetických přípravků na doma i v kosmetickém studiu, zaslat na váš email, aby jste si mohl (a) v klidu domova promyslet následné nejvhodnější možnosti pro vaši pleť.
 
Tento přístroj můžeme použít také na vyšetření a sledování případných různých pigmentových potíží, sledování znamének, kožních výrůstků a včas tak odhalit možné zárodky možných budoucích potíží s pokožkou a včas je řešit.
 
Ač jsme kosmetické studio, přesto vám nabídneme i možnost vyšetření potíží s vlasovou pokožkou, tělovými kosmetickými vadami jako jsou například strie, znaménka, pigmentové výrůstky apod.
 
Nejpříjemnější zprávou pro pravidelné klientky našeho kosmetického studia doufáme bude to, že toto vyšetření pleti bereme jako snahu o zlepšení našich kosmetických služeb pro vás a tak diagnostika pleti Scin Mikrocamerou pro vás naše milé klientky bude ZDARMA
 
Pro širší veřejnost bude diagnostika pleti zpoplatněna jako diagnostická poradna v rámci diagnostiky skin mikrocamerou viz Ceník
 
 
 

Mé motto: Veškerá radost na světě pramení z přání vidět ostatní, jak jsou šťastní a veškeré utrpení pochází z přání být šťastný jenom sám. (Šantidéva)

Chcete svou pleť rozmazlovat i doma? V mém kosmetickém studiu lze kdykoli bez objednávání zakoupit všechny přípravky pro domácí péči značek Diego dalla Palma a Alissa Beauté

Kontakt

Kosmetické studio Šárky Štefančíkové Budovatelů 1211
(z druhé strany Vesny)
Hlinsko
53901
+420 607 229 531 stefancikova@stefancikova.cz