Ultrazvuková špachtle

 

Také vám bývá nepříjemná ta bolestivější část jinak velmi příjemného kosmetického ošetření, při níž vám kosmetička manuálně čistí zanesené póry? Nabízím vám BEZBOLESTNOU alternativu – hloubkové čištění i peeling ultrazvukovou špachtlí!

Kosmetická ultrazvuková špachtle je přístroj na omlazení a vyčištění pokožky. Je výborným pomocníkem v kosmetickém ošetření pleti, kde je využívána k hlubokému peelingu, odstranění odumřelých buněk z povrchu pokožky, odstranění nadměrného mazu a nečistot z hloubky pórů. Kromě toho má působení ultrazvukové špachtle na pleti viditelný rozjasňující efekt a působí i na redukci vrásek, díky buněčné mikromasáži.

Při tomto druhu hloubkového peelingu a čištění pleti navíc odpadá riziko poškození drobných kožních kapilár (žilek) mechanickým drážděním a tlakem, takže je ošetření kosmetickou ultrazvukovou špachtlí doporučováno i k ošetření pleti velmi citlivé a pleti s teleangiektáziemi (již popraskanými žilkami).

Toto efektní, bezbolestné a velmi účinné ošetření ultrazvukovou špachtlí si můžete v mém kosmetickém studiu dopřát za malý příplatek ke každému kosmetickému ošetření.

 

Aktuální cenu najdete zde Ceník

Mé motto: Veškerá radost na světě pramení z přání vidět ostatní, jak jsou šťastní a veškeré utrpení pochází z přání být šťastný jenom sám. (Šantidéva)

Chcete svou pleť rozmazlovat i doma? V mém kosmetickém studiu lze kdykoli bez objednávání zakoupit všechny přípravky pro domácí péči značek Diego dalla Palma, Alissa Beauté a Bioline

Kontakt

Kosmetické studio Šárky Štefančíkové Budovatelů 1211
(z druhé strany Vesny)
Hlinsko
53901
+420 607 229 531 stefancikova@stefancikova.cz