Proměny Českého Rozhlasu Pardubice

 

Momentálně se Šárka Štefančíková účastní velice zajímavého projektu Českého Rozhlasu Pardubice- PROMĚNY - aneb nebojte se změnit svou vizáž a zapojte se do programu s námi! 

Do projektu Proměny se přihlásilo více než 50 zájemců, k proměně bylo vybráno 7 statečných. Od 28. března do 25. května absolvují účastníci proměn konzultace s garanty a budou se připravovat na výslednou proměnu. Informace o jednotlivých garantech Proměna a účastníků proměn, ale především informace o tom, jak projekt probíhá, poslouchejte ve vysílání ČRo Pardubice každý den v 9:15, ve všední dny navíc ještě ve 13:50. Finále Proměn proběhne v pátek 27. května v hypermarketu Globus Pardubice! Při módní přehlídce budete moci sami ohodnotit proměny jednotlivých účastníků Proměn!

 

Šárka Štefančíková bývá také pravidelným hostem Českého Rozhlasu Pardubice.

 

Mé motto: Veškerá radost na světě pramení z přání vidět ostatní, jak jsou šťastní a veškeré utrpení pochází z přání být šťastný jenom sám. (Šantidéva)

Chcete svou pleť rozmazlovat i doma? V mém kosmetickém studiu lze kdykoli bez objednávání zakoupit všechny přípravky pro domácí péči značek Diego dalla Palma, Alissa Beauté a Bioline

Kontakt

Kosmetické studio Šárky Štefančíkové Budovatelů 1211
(z druhé strany Vesny)
Hlinsko
53901
+420 607 229 531 stefancikova@stefancikova.cz