Kosmetické ošetření pro muže

 

KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ PŘIZPŮSOBENÉ SPECIÁLNÍM POTŘEBÁM MUŽSKÉ PLETI!

Mužská pleť je na rozdíl od ženské pleti pravidelně drážděna i vysušována holením a proto bývá na dotek hrubší, má sklon k drobným poraněním a rychleji stárne. V mužské pleti je také více krevních vlásečnic a právě díky častému mechanickému dráždění pleti pak dochází k větší tendenci k jejich praskání a vzniku kuperózy.

Dalším typickým znakem mužské pleti je větší aktivita a početnost mazových žlaz (oproti ženské pokožce až 2x více), což způsobuje větší sklon k ucpávání pórů a k zvýšené tvorbě mnoha dalších nedokonalostí.

Kromě toho všeho má mužská pleť (stejně jako ženská pokožka) také sklony k tvorbě pigmentových skvrn, tvorbě vrásek, milií, přecitlivělosti pleti, váčkům pod očima, ochabování obličejových rysů a dehydrataci.

 

Tyto všechny výše zmíněné potíže s pletí jsem schopna s vámi řešit v mém kosmetickém studiu Šárky Štefančíkové v Hlinsku, pomocí různých salonních kúr a kosmetických ošetření, uzpůsobených specifickým požadavkům mužské pleti. Samozřejmou součástí každého kosmetického ošetření mužské pleti je speciální relaxační masáž obličeje a trapézových svalů pomocí technik reflexní terapie. Zároveň vám i poradím a doporučím vhodné přípravky pro domácí péči tak, aby péče o vaši pleť byla komplexní a byla ideálně přizpůsobena jejím individuálním požadavkům.

Mé motto: Veškerá radost na světě pramení z přání vidět ostatní, jak jsou šťastní a veškeré utrpení pochází z přání být šťastný jenom sám. (Šantidéva)

Chcete svou pleť rozmazlovat i doma? V mém kosmetickém studiu lze kdykoli bez objednávání zakoupit všechny přípravky pro domácí péči značek Diego dalla Palma a Alissa Beauté

Kontakt

Kosmetické studio Šárky Štefančíkové Budovatelů 1211
(z druhé strany Vesny)
Hlinsko
53901
+420 607 229 531 stefancikova@stefancikova.cz