Arganové pohlazení s tekutým zlatem

 

Dopřejte si nejjemnější dotek přírody- ošetření s argonovým olejem, po kterém bude vaše pleť jako znovuzrozená! Výborná je tato kúra na regeneraci a ochranu pleti v zimních měsících.

 

  • Arganová kúra je vhodná především na suchou, dehydratovanou, unavenou, povadlou, citlivou a zralou pleť.
  • Účinně zmírní hloubku vrásek a pleť viditelně vypne díky povzbuzení produkce kolagenu a elastinu, což jsou vlákna, která naši pleť zpevňují.
  • Kúru s arganem výborně snáší i pleť velmi citlivá, pokožka se po této kúře přestává loupat a snižuje se výrazně přecitlivělost pleti vůči vnějším podnětům.
     
Kosmetická Omlazující arganová kúra zahrnuje:

Odlíčení, enzymatický peeling, čištění pleti, úpravu obočí, vyrovnání Ph pleti pleťovou vodou, aplikaci Arganového séra, masáž obličeje, šíje a trapézových svalů krémem s arganem, včetně závěrečné masáže relaxačních a uvolňujících bodů obličeje a hlavy, aplikaci speciální krémové masky s vysokým obsahem arganu na obličej, oči i krk, závěrečný arganový krém. Ceník

 

Doporučené přípravky pro následnou domácí péči:

Arganový krém   50ml

Arganové sérum 15 ml

 

Mé motto: Veškerá radost na světě pramení z přání vidět ostatní, jak jsou šťastní a veškeré utrpení pochází z přání být šťastný jenom sám. (Šantidéva)

Chcete svou pleť rozmazlovat i doma? V mém kosmetickém studiu lze kdykoli bez objednávání zakoupit všechny přípravky pro domácí péči značek Diego dalla Palma a Alissa Beauté

Kontakt

Kosmetické studio Šárky Štefančíkové Budovatelů 1211
(z druhé strany Vesny)
Hlinsko
53901
+420 607 229 531 stefancikova@stefancikova.cz