Průběh kosmetického ošetření - aneb co obsahují jednotlivá kosmetická ošetření

 

 

1) Základní kosmetické ošetření obsahuje: odlíčení, úpravu obočí, hloubkové čištění pleti do 5 min., peeling, aplikaci masky a závěrečného krému dle typu pleti.

 

2) Kosmetické ošetření nebo-li speciální kosmetická kúra : toto ošetření obsahuje koncentráty látek potřebných pro cílený výsledek na pleti, proto těchto ošetření je více druhů, stejně jako možností co těmito kúrami řešit (vrásky, akné, citlivost pleti apod.)

Každá tato kúra obsahuje :odlíčení, úpravu obočí, masáž dekoltu včetně krku a trapézových svalů, masáž obličeje a hlavy s využitím reflexních uvolňujících bodů, hloubkové čištění pleti, peeling, aplikaci speciální ampulky nebo séra, masky a závěrečného krému dle typu pleti, případně make-upu a pudru.

 

3) Na vaše přání je toto základní ošetření možno doplnit depilací horního rtu, barvením řas nebo obočí, případně bezbolestným čištěním pleti a peelingem prováděným ultrazvukovou špachtlí nebo přístrojem Dermopeel. Ceny najdete zde.

Mé motto: Veškerá radost na světě pramení z přání vidět ostatní, jak jsou šťastní a veškeré utrpení pochází z přání být šťastný jenom sám. (Šantidéva)

Chcete svou pleť rozmazlovat i doma? V mém kosmetickém studiu lze kdykoli bez objednávání zakoupit všechny přípravky pro domácí péči značek Diego dalla Palma a Alissa Beauté

Kontakt

Kosmetické studio Šárky Štefančíkové Budovatelů 1211
(z druhé strany Vesny)
Hlinsko
53901
+420 607 229 531 stefancikova@stefancikova.cz