Kosmetická poradna v oblasti péče o pleť

 

V mém kosmetickém studiu se můžete též objednat do kosmetické poradny. Můžeme zde řešit jakékoli problémy vaší pleti a na základě diagnostiky ze stavu vaší pokožky vám doporučím vhodné kosmetické přípravky pro domácí ošetření pleti. Kromě doporučení kosmetických přípravků na domácí péči profesionálních značek Diego dalla Palma, Bioline, Germaine de Capuccini a Alissa Beauté, vám ráda také pomůžu upravit skladbu vašeho jídelníčku s ohledem na stav vaší pleti a doporučím vám i přírodní přípravky na vnitřní čištění a regeneraci orgánů.

Pokud se objednáte na kosmetickém ošetření je samozřejmostí, že tyto informace dostanete bezplatně jako bonus při naší první kosmetické schůzce, včetně poradenství správného použití jednotlivých kosmetických přípravků na domácí ošetření pleti.

Aktuální cenu této služby najdete zde Ceník

 

 

 

Mé motto: Veškerá radost na světě pramení z přání vidět ostatní, jak jsou šťastní a veškeré utrpení pochází z přání být šťastný jenom sám. (Šantidéva)

Chcete svou pleť rozmazlovat i doma? V mém kosmetickém studiu lze kdykoli bez objednávání zakoupit všechny přípravky pro domácí péči značek Diego dalla Palma, Alissa Beauté a Bioline

Kontakt

Kosmetické studio Šárky Štefančíkové Budovatelů 1211
(z druhé strany Vesny)
Hlinsko
53901
+420 607 229 531 stefancikova@stefancikova.cz