Kosmetická poradna v oblasti péče o pleť

 

V kosmetickém studiu Pardubice i Hlinsko se můžete též objednat do kosmetické poradny. Můžeme zde řešit jakékoli problémy vaší pleti a na základě diagnostiky ze stavu vaší pokožky vám doporučím vhodné kosmetické přípravky pro domácí ošetření pleti. Kromě doporučení kosmetických přípravků na domácí péči profesionálních značek Germaine de Capuccini, Alissa Beauté, Bioline a aromaterapeutické kosmetiky ATOK, vám ovšem také pomůžeme upravit skladbu vašeho jídelníčku s ohledem na stav vaší pleti a doporučíme vám i přírodní přípravky na vnitřní čištění a regeneraci orgánů od firem Herba Vitalis - které je možno zakoupit přímo v kosmetickém studiu.

Pokud se objednáte na kosmetickém ošetření je samozřejmostí, že tyto informace dostanete bezplatně jako bonus při naší první kosmetické schůzce, včetně poradenství správného použití jednotlivých kosmetických přípravků na domácí ošetření pleti.

 

Kosmetická poradna - líčení

 

Nevíte jak se správně nalíčit? Od toho je tu poradna s individuální výukou denního líčení s využitím dlouholeté praxe v barevné typologii. Součástí poradenství v oblasti líčení je také doporučení v oblasti volby kosmetických přípravků pro denní líčení pleti.

Co obsahuje kosmetická poradna líčení?  Samozřejmě správný výběr odstínu a konzistence make-upu, pudru a tvářenky, a také vhodný výběr očních stínů, linek i rtěnky. Cílem je samozřejmě poradit si s tímto tak, aby jste vše zvládla i sama doma.

Mé motto: Veškerá radost na světě pramení z přání vidět ostatní, jak jsou šťastní a veškeré utrpení pochází z přání být šťastný jenom sám. (Šantidéva)

Chcete svou pleť rozmazlovat i doma? V mém kosmetickém studiu lze kdykoli bez objednávání zakoupit všechny přípravky pro domácí péči značek Diego dalla Palma a Alissa Beauté

Kontakt

Kosmetické studio Šárky Štefančíkové Budovatelů 1211
(z druhé strany Vesny)
Hlinsko
53901
+420 607 229 531 stefancikova@stefancikova.cz